FURNITURE / Chairs and Stools / Armchairs 12286357
nr 1228 6357
ARMCHAIRS
4 pcs, Sorö Danmark, wear, damages.
4 st, Sorö Danmark
Condition: slitage, skador
1000
SEK 400
Monday January 14 2019
at 19:58:12
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Robot)
300 kr
350 kr (Robot)